KOMPLEXÁK aneb ZMRZNI

17. září 2017 v 13:29 | J. |  Osobní
Nazdárek,

jak jsem slíbila, napíšu pár pocitů z komplexáku číslo 2, který pro mě byl docela zkouškou výdrže, odvahy a snahou nebrečet.


Jasně, pro někoho to byla hračka, ale určitě se tady najde pár lidí, kteří se mnou budou souhlasit v tom, že první noc by bez ohně asi umřeli.

Každopádně, první den nám hezky pěkně pršelo celý den, ale při kopání okopů pro ležícího střelce (což je ještě dobrý jako) který kopete tak 5 hodin (:D:D:D) vám nedojde, že budete mokrý a že vlastně vám večer bude zima.
Tak jsme si vykopali hezky pěkně okopy, já jsem měla kamenolom a mohla jsem si podle mě otevřít obchod s všelijakýma druhama kamenů pro vaši zahrádku. A pak se začalo stmívat a my museli ještě doladit naše přístřešky, protože po prvním komplexním výcviku se nám trochu zdemolovali. Jenže jak to udělat, když už se stmívá, pořád prší, jediný co máte, jsou odpadkové pytle, které stejně toho moc neudrží.

A tak jsme u části číslo dvě, začali hlídky a ostatní si samozřejmě mohli jít lehnout. Tak jsem si šla pěkně lehnout do spacáku, do naší luxusní vily z odpadkáčů :D a co se stalo, ano, ležím a najednou ten pytel nademnou praskne a všechna voda se mi vylije na vlasy a hlavu a podobně , no úžasné. Umíte si to představit žejo.
Nevím jak vám holky, ale mně od mokrých vlasů bývá docela velká zima a tím to začalo.

Začal můj nepřetržitý maraton nespaní. Jako, co vám budu říkat, nic příjemného to není, ale otestuje vás to na milion způsobů. A potom, co máte hlídku a sedíte v okopu, v ponču a prší na vás a stejně jste mokří, začnete fakt přemýšlet, jetli to za tohle všechno stojí. Asi tak, teď píšu tenhle článek, takže jsem to zvládla, ale jak říkám, já jsem si sáhla docela na dno, ale nebrečela!!!! JOO! Jsem silná holka, haha .

Když už se konečně začalo rozjasňovat, docela mi srdce zaplesalo a těšila jsem se na snídani a na teplý čaj, kterým se aspoň zahřeju. No, ale největší fail nastal, když jsme k snídani dostali tlačenku. No , to už máte takovej ten stupeň vyčerpání, že se začnete smát a já se fakt smála, protože to fakt nešlo. Tak jsem si snědla svoje 3 rohlíky a byla spokojená :D

Jak jste mohli vidět i na youtube, bylo přestřelování na střelnici. No to jsem si moc užila, a dala bych si to třeba ještě jednou. A mnohem lepší je se na to koukat ještě ke všemu tomu !:D

Poslední den komplexáku byla bojová hra, kde jsme se přesunovali pěšky, s velkou komunistickou polní, maskou a brenem (puška) podle mapy, buzoly a podobně. No, upřímně vám řeknu, že takhle sprostá jsem ještě v životě nebyla :D:D když se mi 3 kilometry ke konci zdáli jako snad tisíc kilometrů :D Moje skupino, bylo mi vás pak líto, když jste to museli poslouchat :D ale všichni jsme to zvládli, dorazili jsme (až na některé) v pohodě, já s otlakem na patě , super :D
Nikdy víc jsem snad nebyla ráda, že jsem se osprchovala a lehla do postele !!!:D

Tak snad sem to nějak stručně hezky vylíčila, hlavně ten první den, kdy prostě chcalo jako prase, já už jsem myslela, že se snad rozmočim, protože moje ruce vypadali jako varhany na praní prádla :D

Zatím se mějte krásně a my jedeme nacvičovat na přísahu !
J.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama