Prosinec 2016

WORK HARD

2. prosince 2016 v 15:49 | J.
Krásn dobré odpoledne všem,

strašně moc moc se omlouvám za mojí šílenou neaktivitu posledních pár týdnů.
Bohužel teď je pro mě škola takovej menší strašák, kterýho se ne a ne zbavit. Musela jsem si opravovat některé zápočty, abych už měla nějaké ty kredity ♥ juhůůůů.

Jinak co se týče po taneční stránce, tak tento super víkend se konala akce jménem SEVEN2KILLOFF v tanečním studiu SECTOR v holešovicíh, které je mimochodem super BUCK jak říkáme my krumpeři haha..:))
Našimi speciálními hosty byly Tchozn (Holandsko), Jr. Playa (Bělorusko) a hlavní star byl Bad Machine z Belgie, se kterým byl i takovej super DOPE workshop, ikdyž příště by mohl být lépe uspořádaný :D). Každopádně učil dost užitečné věci, které my jako krumpeři moc nemáme.
Následovala preselekce, ze které jsem se bohužel nedostala, ale myslím si, že to vůbec nevadí a naopak mě to více nakoplo k tomu, abych víc a víc na sobě dřela a nepolevovala ze svých nároků.
Nicméně celý seven2killoff vyhrál můj big homie MADD JOKER, takže jsem velice pyšná na něj a strašně moc moc moc mu i touhle cestou gratuluji, protože už je to druhý event co letos vyhrál!!!!! Mám v něm obrovský vzor i podporu, takže si ho velice vážím !:) A jsem hrdá na to, že můžu být Princess Madd Joker ikdyž občas pochybují, že na to vůbec mám !!!:)

Kdo by chtěl začít krumpovat u nás, každou středu v DAPU od 18:30 - 19:30 !!!:)))
Jsme super parta hahaha ;)))))

Nyní Vám sem postnu pár foteček jak to vypadalo a jako příští článek dáme něco o motivaci, elikož ta se velice hodí !!:)

Super nová kolekce od Slamz !:))hahah
Skoro celá Madd J's fam !:)) Lil Madd Joker, Madd Joker a jáááááá :)))

Díky díky
Vaše J.♥